Meist

Meie juured on sügaval Uuri paepealsetel väljadel, sest Lahemaa pärimuskoja perenaine Liisu on siinsamas kõrval Iisaka talus üles kasvanud.  Meile omase kultuuripärandi hoidmiseks ja edasiandmiseks teeme koolitusi, anname konsultatsioone, korraldame sündmuseid ja elame ise pärandit austades.

Lahemaa Pärimuskoja perenaine Liis Burk on käsitööline, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia pärandtehnoloogia magistrant ja pärimuspulmade uurija. Liis on olnud toimekas ürituskorraldaja ja üldse igapäevaselt kokk-logistik-ehitaja-projektikirjutaja-giid-metoodik. Pole lahenduseta küsimusi!

Lahemaa Pärimuskoja peremees Roland Burk tuli-nägi-võttis Iisaka Liisu omale naiseks ja on üks paras paberitega metsaline – ellujäämiskoolitaja, puumees, loomakasvataja, laulu-tantsumees. Talle meeldib proovida, katsetada ja tulemusi teistega jagada. Tema ideedelend on piiritu, mis on paljude Lahemaa Pärimuskoja algatuste aluseks olnud.

Lahemaa Pärimuskojas on tegevad teisedki pärimushuvilised sõbrad ja kaasamõtlejad. Pärimuskoja ring on tublisti laienenud läbi ühistegevuste ja meie toimetuste tutvustamise. Meie inimesi ühendab huvi kohaliku pärimuse hoidmisesse ja edasiviimisse.

Meist meedias

Eesti pulmad, Ene Lukka-Jegikjan. Sirp 2.09.2016
http://www.sirp.ee/s1-artiklid/c21-teadus/eesti-pulmad/ 

Lahemaa Pärimuskoja lugu, Maahommik 23.02.2019
https://etv.err.ee/908291/maahommik

Peremees Roland rääkimas kirve kasutamisest september 2022
https://etv.err.ee/1608709279/algaja-puulohkuja-abc